Kompozytowa deska tarasowa DuoFuse

Ogrodzenie kompozytowe ażurowe DuoFuse

Ogrodzenie kompozytowe pełne DuoFuse

Ogrodzenie kompozytowe trapezowe DuoFuse

Duofuse - Kompozytowe systemy ogrodzeniowe i tarasowe

Dostępne w naszej ofercie ogrodzenia panelowe wykonane są z wysokiej klasy desek kompozytowych wyglądem nawiązujących do naturalnego drewna. Są trwałe i odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, promieni UV oraz innych niesprzyjających czynników. Materiały, z których powstają te konstrukcje są bezpieczne w użytkowaniu, przyjazne dla alergików i pozbawione ołowiu.

Nasza propozycja to nie tylko systemy ogrodzeniowe, ale również deski tarasowe kompozytowe, przeznaczone do tworzenia obrzeży basenów, pomostów czy oczek wodnych. To możliwość szybkiego i prostego uzyskania trwałych oraz wyjątkowo eleganckich efektów. Wraz z zakupem tych produktów otrzymują Państwo także niezbędne akcesoria, takie jak listwy wykończeniowe, legary czy podpory.

Deska tarasowa kompozytowa

Deski kompozytowe oferta

Deska tarasowa kompozytowa to produkt wykonany z dbałością o każdy detal, stworzona w oparciu o doskonałe komponenty. Dostarczając Państwu takiego rozwiązania, jak system desek tarasowych z kompozytu drewnianego, pragnęliśmy przekazać w Państwa ręce produkt, który będzie idealnym rozwiązaniem na budowę trwałego tarasu na lata.

Ogrodzenia systemowe

Systemy ogrodzeniowe oferta

Ogrodzenia systemowe, które proponujemy, urzekają swoją elegancją i oryginalnością. Ujmują nie tylko swoją trwałością i odpornością na wiele, niekorzystnych czynników zewnętrznych (przede wszystkim atmosferycznych). Te systemy ogrodzeniowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Aktualności

27 04

Profil L Duofuse – aluminium lakierowane.

duofuse_profil_LJesteśmy dumni mogąc poinformować, że wprowadzamy nowe rozwiązanie dla profilu L . Jest to aluminium lakierowane, , będące idealnym wykończeniem każdego tarasu kompozytowego dostępne w trzech kolorach – grafitowym, kamienno-szarym oraz tropikalnym brązie.

13 08

3 metry na Twoim tarasie – NOWOŚĆ w systemie desek DUOFUSE

WP_20150711_09_41_42_Pro Nareszcie pełnia lata! Sezon grillowy trwa, a my ciągle poszerzamy ofertę naszej topowej marki DUOFUSE, tym razem o nowe długości desek tarasowych. Oprócz 4 metrowych odcinków teraz w sprzedaży dostępne są również deski 3 metrowe. Poszerza to zdecydowanie możliwości na dobre wykorzystanie materiału podczas montażu tarasu i minimalizację powstania ewentualnego tzw. „odpadu”. Deski o długości 3 metrowej w kolorze tropikalny brąz - model struktura drewna, sprawdziły się w tegorocznej wakacyjnej realizacji firmy ANIMAR z Jerzykowa. Przy ich użyciu powstał przepiękny , o niebanalnej, designerskiej konstrukcji taras. Dopełnieniem tego urokliwego miejsca wypoczynku, jest mini pergola również wykonana z naszych produktów – desek ogrodzeniowych. Zapraszamy do obejrzenia tej, jak również wszystkich pozostałych realizacji naszego partnera oraz kontaktu na stronie internetowej www.animarsklep.pl.